Dříve než Vás blíže seznámíme s bohatou nabídkou našich cateringových služeb, dovolte úvodem krátkou úvahu… 

Každý – Vy, stejně jako my – chce za své peníze dostat zboží nebo službu v odpovídající kvalitě. Nepovažujeme Vás za naivní klienty, proto by od nás bylo nedůstojné přesvědčovat Vás o kvalitě našich gastronomických služeb lacinými slogany… 

Stačí, když řekneme, že my v Simply catering přistupujeme k přáním našich klientů stejně zodpovědně a pečlivě, jako kdybychom to dělali sami pro sebe. Jsme zdravě sebevědomí, protože víme, že umíme a námi poskytované služby jsou kvalitní. Pro nás nic není nemožné, je to jen o Vašich přáních a možnostech a o našich schopnostech Vaše přání splnit. Jedno „okřídlené“ přísloví říká: důvěřuj, ale prověřuj… 

Pokud zde nejste cíleně na základě vlastní zkušenosti nebo na doporučení některého z našich spokojených zákazníků, potom by se, vzhledem k množství cateringových společností, mohlo jednat o náhodné setkání... Ovšem je náhoda, že jsme se setkali právě v tuto chvíli? Přesvědčte sebe i nás, že náhody neexistují a důvěřujte nám. 
Vaše důvěra je pro nás závazek.

Těšíme se na Vás!

 

VEČÍRKY & EVENTY

Simply catering, je kompletní gastronomický servis velkých společenských akcí v Praze a v případě zájmu také v dalších krajích České republiky. Dosud jsme úspěšně realizovali více než sto společenských událostí, a to až do počtu 2000 osob. Při těchto akcích přebíráme osobní odpovědnost za jejich úspěch a Vy se jen věnujete svým hostům a bavíte se. Náš cateringový tým má s tímto typem gastronomie bohaté zkušenosti. Znalostí, poznatky a zkušeností jsme poctivě získávali déle než deset let doma i v zahraničí, proto věřte, že víme jak na to. Rádi Vám poradíme a budeme Vám odborně asistovat při organizování Vašeho eventu.
Nabídky cateringu samozřejmě připravíme přesně na míru dané společenské události. Skladba pokrmů, nápojů i nezbytná dekorace pak přesně odpovídá zvolenému tématu. Vyžádejte si od nás vzorovou nabídku cateringu a teprve potom se rozhodněte, jestli nabízené služby a cena vyhovují vašim požadavkům.
 

OUTDOOROVÉ AKCE

Bez nadsázky, budete-li si přát, tak Vám tým Simply catering připraví raut na louce, stejně jako uprostřed divokých skal či v romantické zátočině řeky. Máme zkušenosti se zajištěním cateringu i pro velké venkovní akce např. pivní slavnosti, festivaly apod.
Pomůžeme vám najít ideální prostředí pro konání té Vaší akce, navrhneme a dodáme dekorace, postaráme se o technické zajištění akce audio/video technikou, efektovým osvětlení, stany a dalším mobiliářem, ale hlavně doporučíme a zajistíme vhodné menu k dané akci.
Vy ušetříte drahocenný čas a prostředky a my se o vše postaráme.

 

PRIVÁTNÍ CATERING

Podle našeho názoru je privátní catering více než služba... 

Privátní catering je specifický v tom, že se často odehrává v osobním soukromí klienta, který nám tak dává najevo svou maximální důvěru. Vážíme si toho a vždy se snažíme tuto důvěru vyvážit osobním a profesionálním přístupem, taktem a diskrétností.
Náš tým Simply catering udělá vše, co je v jeho silách, aby splnil každé přání opravdového gurmeta. Tím může být i kompletní zajištění gastronomického servisu Vaší oslavy přímo u Vás doma – od doporučení a výběru menu, nákupu potřebných surovin, přípravy menu až po servírování delikátních pokrmů. Nechte starosti na profesionálech a v klidu si užívejte Vaše slavnostní chvíle, zasloužíte si to.
Standardní postup je následující: Jakmile se dohodnete na slavnostním menu, Private Chef nakoupí potřebné suroviny a pak přímo ve Vaší nebo v naší kuchyni (kterou si sebou přivezeme), nebo na místě, které si vyberete, připraví vybrané pokrmy. Samozřejmostí je jejich profesionální styling a servírování. A potom už nezbývá než popřát dobrou chuť a v klidu si vychutnat světovou kuchyni v pohodlí domova.
Při těchto privátních akcích je často žádaný doprovodný program, který zajistíme dle Vašeho přání. Divácky vděčná je například barmanská show.
 

DOPORUČENÍ PRO TEAMBUILDING

Pro pořádání teambuildingových akcí vřele doporučujeme našeho kvalitního partnera školu vaření Arte Gusto, specialistu právě na firemní teambuilding. Více na www.artegusto.cz